WYCIECZKA po Wiślanej Trasie Rowerowej

Wypożyczalnia Rowerów Blue Bike w Zatorze zaprasza grupy kilkuosobowe (min.2-max.6) do skorzystania z propozycji wycieczki rowerowej po Wiślanej Trasie Rowerowej na odcinku: „Oświęcim/Gromiec –  Zator”.
Oferta polega na USŁUDZE TRANSPORTOWEJ czyli odpłatnym dowiezieniu klientów wraz z wypożyczonymi w naszej Wypożyczalni rowerami na wybrany początek odcinka Wiślanej Trasy Rowerowej czyli do miejscowości Oświęcim lub Gromiec, skąd osoby korzystające z oferty wycieczki pojadą WTR biegnącą wzdłuż rzeki Wisły do końcowego jej odcinka czyli do miejscowości Zator.
Realizacja wycieczek będzie odbywać się po uzgodnieniu jej terminu z Wypożyczalnią Rowerów Blue Bike w Zatorze i w zależności od dostępności rowerów.
Zapraszamy do poznania jednej z licznych tras rowerowych usytuowanych w rejonie Doliny Karpia! Trasa łatwa i bardzo bezpieczna, gdyż stworzona tylko dla rowerzystów!
Cena usługi transportowej – 90 zł od grupy.

Oto jak całą Trasę Wiślaną podsumowuje na swojej stronie malisz.eu: „Trasa jest łatwa, 80 km można pokonać „prawie spacerowo” w 4 godziny jazdy. Z czystym sumieniem polecam ją wszystkim, nawet zaczynającym swoją przygodę z rowerem. […]

Nie licząc kilku krótkich odcinków szutrowych oraz kilku kilometrów dróg lokalnych z marną nawierzchnią asfaltową droga nadaje się do przejechania rowerem szosowym, bardzo chętnie się na to szarpnę przy kolejnej okazji.”

Źródło informacji i pełny opis: malisz.eu