WYCIECZKA SZLAKIEM DOLINY KARPIA Z POCZĘSTUNKIEM!

WYCIECZKA SZLAKIEM DOLINY KARPIA Z POCZĘSTUNKIEM!

W sezonie 2020 r. Wypożyczalnia Rowerów Blue Bike w Zatorze wprowadza NOWĄ ATRAKCJĘ – „WYCIECZKĘ SZLAKIEM DOLINY KARPIA” z darmowym poczęstunkiem „pieczonkami” wg własnej receptury.

Dodatkowo uczestnicy wycieczki skorzystają też z darmowej degustacji ekologicznych produktów z kilku małych rodzinnych manufaktur współpracujących z wypożyczalnią. Ta wycieczka to połączenie atrakcji dla zmysłu wzroku i atrakcji dla zmysłu smaku.

Trasa wycieczki została skonfigurowana tak aby uczestnicy wycieczki jadąc rowerami zaproponowanymi szlakami rowerowymi mogli podziwiać wspaniałe widoki i malownicze pejzaże regionu Doliny Karpia, a także poznać smaki naturalnych produktów m.in: miodów kremowanych, różnych przecierów i kremów z owoców z różnymi dodatkami czy też zakosztować smaków soków owocowych tłoczonych na zimno – NFC, produkowanych w małych rodzinnych manufakturach. Te produkty to samo ZDROWIE I ODPORNOŚĆ dla organizmu!

Po degustacji możliwość nabycia tych produktów w atrakcyjnych cenach. Wycieczka oferowana jest jako dodatek, wyłącznie po wypożyczeniu określonej liczby rowerów w Wypożyczalni Rowerów Blue Bike i nie stanowi odrębnego produktu.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej propozycji!